Upgrade

Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Apie

Mūsų patirtis liudija, kad šiandienos kandidatai aktyviai tiria darbą siūlančias įmones. Jiems įdomu ne tik “kas samdo”, “kokie reikalavimai” ir “ką siūlo”, bet ir žmonės, su kuriais reikės dirbti, vadovai, realios karjeros ir tobulėjimo galimybės, aplinka ir atmosfera. Dalį šios informacijos kandidatai randa internete ar sužino iš artimųjų, tačiau atsakymus į daugelį būsimų darbuotojų klausimų įmonės šiandien turi galimybę pateikti jau darbo skelbimuose.

Todėl sukūrėme UPGRADE – naujos kartos darbo skelbimų formatą. Tai – visų pirma ne technologijos, o požiūris jau darbo skelbime parodyti, su kuo reikės dirbti, kaip atrodys darbo vieta, iš ko bus sudaryta standartinė darbo diena. Kita vertus, vertiname technologijas ir naudotojo patirtį, todėl siūlome darbdaviams susikurti virtualias ekskursijas po biurą, galimybę kandidatuoti vienu mygtuko paspaudimu, darbo dieną atvaizduoti infografikais, pateikti bandomųjų užduočių.

Išbandykite UPGRADE!

O norėdami aptarti galimybes UPGRADE’einti jūsų įmonės darbo skelbimus, susisiekite su Rūta: ruta@peoplelink.lt

Nuolat siūlome daugiau kaip šimtą karjeros galimybių finansų, inžinerijos, pardavimų, projektų valdymo, IT ir kitų sričių profesionalams.
Visus People Link darbo pasiūlymus rasite čia.

O dėl People Link darbuotojų paieškos ir atrankos, darbuotojų ir kandidatų vertinimo, organizacinių sprendimų ir kitų paslaugų Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose bei Londone susisiekite su mūsų specialistų komanda.